Księża Wikariusze

kstomasz

Ks. Tomasz Wieczorek (w parafii od 2009 roku) – ur. 20.09.1981 w Malborku. Święcenia Kapłańskie przyjął 10.06.2006 w Elblągu. Wikariat: Iława św. Brata Alberta (2006 – 2009); Diecezjalny Koordynator Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

*****

ksslawomir

Ks. Sławomir Milde – (w parafii od 2014 r.) – ur. 05.03.1989 r. w Kwidzynie. Święcenia Kapłańskie przyjął 7.06.2014 r. w Elblągu. Diecezjalny Duszpasterz Powołań.