OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.01.2017r. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna Okres Zwykły. Trwając w tradycji Kościoła jeszcze do 2 lutego śpiewamy kolędy.

 

2. Serdecznie zapraszamy dzisiaj na Rejonowe Spotkanie Opłatkowe Domowego Kościoła. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 15.00. Po niej Agapa w salce na plebani, podczas której będziemy mogli we wspólnocie Rejonu pomodlić się, podzielić się opłatkiem i wspólnie kolędować. Będzie też Mikołaj z prezentami.

 

3. Dzisiaj po wspólnej Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wspólnot parafialnych, na które zapraszamy wszystkich pragnących dzielić się sobą i być razem. Przyjdź czekamy na Ciebie.

 

4. Trwa Wizyta duszpasterska w parafii (program na ostatniej stronie biuletynu). Dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary na dalsze prace w naszym kościele. W trakcje kolędy codziennie o godz. 8.00 sprawowana jest Eucharystia za rodziny, do których udamy się z Wizytą Duszpasterską. Tym bardziej zachęcamy osoby dysponujące czasem do wspólnej modlitwy.

UWAGA!!! Woda poświęcona znajduje w specjalnym naczyniu pod chórem. Prosimy tylko o zabranie odpowiedniego pojemnika by nabrać sobie wodę.

 

5. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. dziękczynnych (rodzinnych) za miniony rok z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

 

6. W czwartek 12 stycznia na plebanii o godz. 17.45 odbędzie się konkurs kolęd dla dzieci Szkoły Podstawowej. Prosimy o przygotowanie jednej kolędy i zapraszamy.

7. Scholka parafialna „RAFAEL” oraz Zespół Młodzieżowy zaprasza do wspólnego kolędowania wszystkich parafian, przyjaciół, dzieci, dorosłych oraz rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej 15 stycznia (niedziela), o godz. 16.15 do naszego kościoła. PRZYJDŹ I WŁĄCZ SIĘ WE WSPÓLNY ŚPIEW KOLĘD.

 

8. ROPOZYCJA PARAFIALNA!!! Zapraszamy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej
i Jordanii w dniach 16 X – 25 X 2017 roku. Koszt 2000 zł plus 850 $. Pełne wyżywienie, noclegi w hotelach (pokoje 2-3 osobowe z łazienką), pilot. Wylot z Warszawy. Zaliczka 1000 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy u ks. Proboszcza.

 

9. W Uroczystość Trzech Króli, Kościół zbierał ofiary do puszek, które zostaną przesłane między innymi dla o. Dariusza Maruta pracującego na Madagaskarze. Wszystkim którzy się włączyli w to dzieło dziękujemy.

 

10. Kancelaria Parafialna w trakcie trwania kolędy czynna tylko w sobotę od godz. 10.30 do 12.00. Zapraszamy.

 

11. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką: „Gość Niedzielny” w cenie 5 zł.